Bosch, dördüncü kez model otomobil yarışı düzenliyor

 

Geçtiğimiz yıllarda başlayan Bosch Model Otomobil yarışları bu yıl Bosch Car Service sponsorluğunda, dördüncü kez start alacak.

 

23 – 24 Haziran 2007 tarihlerinde Nilüfer Model Otomobil Pisti Bumod’da düzenlenecek olan yarışa 100’e yakın pilot katılıyor. 1/10 Elektrikli Touring, 1/10 Nitro Touring, 1/8 Gas on Road ve 1/5 Gas on Road şeklinde, toplam dört kategoride gerçekleştirilecek olan etkinlikte, Cumartesi günü sıralama turları ve yarı final yarışları, Pazar günü ise final yarışları yapılacak.

 

Yaklaşık 1000 kişilik bir seyirci grubunun beklendiği yarışlarda, etkinliğin sponsoru olan Bosch Car Service; aracı ile gelen katılımcılara, iki gün süreyle ücretsiz arıza teşhisi testleri gerçekleştirecek.

 

Ayrıca, gene Bosch bünyesinde yer alan markalardan araç içi multimedya sistemleri konusunda uzman Blaupunkt ve yüksek devirli, mikro elektrikli el aletlerini ürün yelpazesinde sunan Dremel de standları ile yer alarak, tüketiciler ile buluşma fırsatı yakalayacak.

 

Her dört kategoride yapılacak olan final yarışlarında dereceye giren pilotlara ödüllerini Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş., Automotive Aftermarket Üke Satış direktörü Zafer Polat ve Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş  Dış Ticaret, Hazine ve Kamusal İlişkiler Direktörü Ferit Sünneli verecek.

 

 

Bosch Car Service’den değer katan hizmetler

 

Üretici firma garanti süresi dolmuş her marka aracın tampondan tampona onarımını yapabilecek yeterlilikte olan araç onarım servisleri olan Bosch Car Service’ler, bir tamirhane sıfatı bulunmayan, iç ve dış görüntüsü, personel yapılanması tamamiyle kurumsal, temiz,düzenli, orijinal yedek parçaları kullanan ve bu durumunu sürekli muhafaza eden sistemli çalışan servis teşkilatı olma özelliği taşıyor. Bosch Car Service ’in hizmet verdiği alanlar içerisinde; motor mekanik, benzin püskürtme sistemleri fren, ABS, ASR sistemleri, dizel püskürtme sistemleri, arıza teşhis (egzoz emisyon, klima / ısıtma sistemleri, motor test, diagnoz) elektrik/elektronik sistemler ve konfor elektroniği bulunuyor. Kaporta ve boya bölümü ise Bosch Car Service’in işletmecisi tarafından, verilen ana hizmetlere ek olarak yapılandırılıyor.

 

En ileri araç teknolojisi üzerinde bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirebilecek teknik birikimi ve altyapısı, son teknoloji Bosch test ekipmanları, Bosch kurumsal kimliği ve müşteri odaklı yapısı ile Bosch Car Service organizasyonu, Türkiye’de araç servisleri için bir model oluşturuyor. Bosch, Türkiye’nin dört bir yanındaki araç servislerinden, gelecek vaat eden Bosch Car Service ağına katılmak için yoğun başvuru alıyor.

 

Uluslararası bir yapılanma olan Bosch Car Service, bu yapısını işbirliklerine de yansıtmakta. Bu kapsamda Almanya’nın saygın sigorta şirketlerinden ADAC ile işbirliği gerçekleştiren Bosch Car Service, ADAC sigortasına sahip yurtdışından Türkiye’ye giriş yapan yabancı plakalı araç sahiplerine, araçlarıyla ilgili bir sorun yaşadıkları takdirde Bosch Car Service’lerden hizmet alma imkanı sunuyor. Bosch Car Service, ADAC mensubu araç kullanıcılarına yol yardım araçları ve araca yerinde müdahale edebilecek dizüstü bilgisayar ve test cihazları ile 24 saat hizmet verebiliyor.

Bu Haber 642 kez okundu.
.::Geri